Nasz asortyment

Krzesła i klęczniki do dekoracji kościoła

W naszej ofercie znajdą Państwa piękne, stylowe krzesła, na których spoczniecie podczas uroczystości Ślubnych. Krzesła charakteryzują się wysoką elegancją i wygodą. W mojej wypożyczalni znajdziecie Państwo białe pikowane krzesła z nowoczesnym designem, stylowe białe krzesła z tkaniny zamszowej z podłokietnikami, oryginalne krzesła w modnym fioletowym kolorze oraz przepiękne barokowe krzesła białe ze złotą ramą.

W swojej ofercie mamy również oryginalny klęczniki dla Pary Młodej, który świetnie się skomponują z naszymi krzesłami.

Dywany ślubne:

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom stworzyłam wyjątkową wypożyczalnię dekoracji ślubnych, które sprawią że Wasza ceremonia zaślubin będzie wyjątkowa i perfekcyjna. W naszej ofercie znajdą Państwo piękne, stylowe dywany i wykładziny dywanowe, po których przejdziecie podczas Ślubu. Jeśli szukasz oryginalnego i niepowtarzalnego sposobu, aby wyróżnić się spośród wielu ceremonii to jesteś we właściwym miejscu. Tylko w mojej wypożyczalni zajdziecie Państwo dywany jak również wykładziny dywanowe w takiej kolorystyce jak: fiolet, chaber, malina, czerwień czy ponadczasowa biel. Dywany, które posiadam w swojej ofercie to najwyższej klasy produkt, który spełni oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Dywany jak również wykładziny dywanowe składają się z dwóch części, po 15 m każda (razem 30 m).

Stojaki do dekoracji alejek oraz różnego rodzaju lampiony

W naszej wypożyczalni znajdziecie Państwo również stylowe metalowe stojaki do dekoracji alejek.Stojaki są w kolorze białym. Pięknie komponują się ze świecą jak również z kwiatami wokół świecy.Istnieje możliwość udekorowania stojaków kryształkami na girlandzie w dowolnym kolorze.Posiadamy mnóstwo różnych lampionów, latarni, klatek dekoracyjnych, różnego rodzaju szkła i cylindry.

Ścianka do dekoracji stołu Pary Młodej

W naszej ofercie posiadamy spektakularną ściankę do dekoracji stołu Pary Młodej. Stelaż o wymiarach: wysokość 2 metry, szerokość 3 metry. Wymiary ścianki można dopasować do potrzeb stołu Pary Młodej (zmniejszyć lub zwiększyć). Wynajem ścianki składa się z całkowitego montażu ścianki z dekoracją tkaninową + tiul + oświetlenie lampkami Led oraz demontażu. Oferuję również piękne dekoracje ścianki m.in. szklane kule w których umieszcza się kwiaty, girlandy kryształowe, napisy, inicjały, imiona itp.